Szybki kontakt

tel. 661 415 030

reniadogs@gmail.com

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00

Adoptuj Seniora

 

ZIMOWA PORA – ADOPTUJ SENIORA!

Chcę zwrócić Waszą uwagę na moich Seniorów szczegolnie zimową porą, dla których będzie to kolejny trudny okres w boksie na dworze.


Lata życia w bardzo trudnych warunkach odbiły się bardzo na ich zdrowiu, ale jednak wciąż mają nadzieję na lepsze życie, na spotkanie swojego człowieka…


Chcą wreszcie wtulać nos w człowieka, a nie w kraty zimnego boksu.


Żaden pies nie zasługuje na życie w przytulisku, a tym bardziej pies stary, który jesień życia powinien spędzić w ciepłym i kochającym domu.


Ze względu na moje doświadczenie w opiece nad psiakami, uwierz mi - nikt tak nie doceni własnego domu, jak psi senior. On naprawdę wie, że podarowałeś mu kawałek nieba.


Jasne, wasz wspólny czas może być krótki - wszak na każdego przychodzi pora. Ale Ty odmienisz los jednej choć istoty - staniesz się lepszym człowiekiem.


Tak, trzeba mieć odwagę, dużo miłości, wewnętrzną potrzebę pomocy, by adoptować Seniora.


 Jacy są Seniorzy? Różni. Jedni już wyciszeni, inni zachowują się nadal, jak podlotki. W twoim domu mogą rozkwitnąć, poczuć się lepiej, zyskać siły witalne.


Niemniej z reguły nie potrzebują już długich spacerów, wiele godzin zabawy. W domu za to dużo śpią. Spokojnie czekają na Ciebie, aż wrócisz z pracy. To psy "10-godzinne".


Potrafisz wyobrazić siebie patrzącego/ą w buzię z oczami  błyszczącymi, przyprószoną siwizną, tę buzię, która będzie zasypiać przy Tobie w spokoju?